Trad.Attack! lõi rahva pahviks

FOTO: Elmo Riig

Kuldne kolmik Sandra Vabarna, Jalmar Vabarna ja Tõnu Tubli ei jätnud kõige kiuste folgile tulemata, vaid põrutasid otse välismaalt kodupubliku ette. 

Täna kella 14 paiku tegi Trad.Attack! sotsiaalmeediasse postituse, millega andis teada, et bänd esineb folgil traditsiooniks saanud akustilise minikontserdiga. 

«Siis oli 30 inimest, praegu umbes 40 vist ikka rohkem,» ütles Sandra Vabarna naerdes. Tegelikult oli kontserdile kogunud meeletu hulk rahvast. Möödakäijad märkasid, et midagi toimub ja lisandusid samuti. 

«Tulen ja kuulan kahe euro eest Trad.Attack!-i. Niimoodi vedas praegu! Vapustav, emotsioonid on laes,« sõnas Signe Viljak.

«Töötan vabatahtlikuna piletimüügis. Üks klient tuli ja ütles, et Trad.Attack! pidi Telia telgis esinema. Vastasin talle, et ei ole, Trad.Attack! esines eelmisel aasta laupäeval. Siis sain lapselt teada, et bänd oli Facebooki pannud teate, et teevad üllatuskontserdi, mida polegi kuskil kavas,» rääkis Piret Vink hämmeldunult. «See on super, üllatused on alati head!»

Sandra Vabarna rääkis, et bänd on Eestis vaid neli päeva ja siis põrutavad nad kolmapäeval taas välismaale, seekord Portugali, sealt edasi Rootsi ja siis Kanadasse. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles