Tulevikutegijad võtsid karikasarja Viljandis kokku

Sonja Siimson (vasakul) ja Janelle Leenurm teenisid Eesti rannavolle noorte karikasarja U-14 vanuseklassis üldvõidu. Kodusel mõõduvõtul said tublit mängu näidanud tüdrukud teise koha.

FOTO: Laura Luik

Möödunud nädalavahetusel Viljandis asetleidnud noorte rannavolle koduse sarja neljas etapp reastas neljas vanusegrupis Eesti karikasarja paremiku. Täna alustavad noored Tartus riigi meistrite selgitamist.

Tellijale

Kolm päeva väldanud Viljandi etapp kujunes osalejaterohkeks ja rahvusvaheliseks. Võistluse peakorraldaja Mari-Liis Graumann tõdes, et kindlasti oli Viljandi võistlus varem peetud sarja kolmest etapist kõige rahvusvahelisema seltskonnaga, sest osalejaid oli eestlaste kõrval Venemaalt ja Lätist.

Kohalikke noori võrkpallureid tegi kodurannas kaasa kasinalt. Viljandi spordikooli õppuritest olid kõige aktiivsemad U-14 klassi tüdrukud, kes ka väga korralikke tulemusi näitasid. Samas aga on kurb tõdeda, et spordikooli palgal noormeeste treener pole pärast mitut tööaastat suutnud võistlusväljakule tuua ainsamatki oma õpilast.

Tagasi üles