Naiskond võitis esimese finaalmängu

Võrkpallinaiskond Viljandi Metall asus Eesti naiste meistrivõistlustel kolme mängu võiduni peetavat finaalseeriat Tallinna GMP vastu juhtima.

Kolmapäeval Viljandi maagümnaasiumi spordisaalis peetud finaalseeria avakohtumises olid viljandlannad vastest üle 3:0.

Kohtumise tasavägiselt kulgenud esimese ja kolmanda geimi lõpu kallutas tiitlikaitsja enda kasuks numbritega 25:22 ja 25:21, teises geimis kindlamini tegutsenud võõrustajad vormistasid selle oma 25:14 eduks.

Eesti meistrivõistluste finaalseeria võidab võistkond, kes suudab vastase alistada kolm korda. Seeria teine mäng tuleb laupäeval pealinnas ning kolmas leiab aset pühapäeval kell 15 Viljandi spordihoones. Vajaduse korral peetakse seeria mängud veel 23. ja 24. aprillil.