Muusikakooli ukse taha jäi peaaegu kolmkümmend õpilast

Merlin Kuld
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Viljandi muusikakoolis tuleb sissastumiseks läbida konkurss. Ehkki direktor Tonio Tamra võtaks vastu kõik soovijad, saab uuel aastal õpinguid alustada 46 õpilast.
Viljandi muusikakoolis tuleb sissastumiseks läbida konkurss. Ehkki direktor Tonio Tamra võtaks vastu kõik soovijad, saab uuel aastal õpinguid alustada 46 õpilast. Foto: Merily Šmidt

Eile avaldas Viljandi muusikakool oma kodulehel nimekirja õpilastest, kes uuel õppeaastal sinna õppima pääsevad. 74 alg- ja stuudioõppesse pürgijast võeti vastu 46.

Muusikakooli direktor Tonio Tamra märkis, et poolsada õpilast on üsna tavapärane arv, mis suudetakse ühel aastal vastu võtta. Vaid möödunud aastal, mil õpiti Männimäel, oli soovijaid ja õpilasi vähem. 

Tamra nentis, et oleks tahtnud muidugi kõik soovijad vastu võtta, kuid paraku on kohtadest puudus. «Oleme kohtade arvu niigi suurendanud, arendades uusi õppekavasid ja luues stuudioõppe vormi.» 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles