Mulgi rattaralli võitja otsustati Kõrgemäe tõusul

Viljandi Kõrgemäe tänava tõus otsustas Mulgi rattaralli võitja. Tõusu algul Karl Patrick Lauk (paremal) küll edestas Norman Vahtrat, kuid lõpuks pidi ta tollele siiski sekundiga alla vanduma. Foto: Marko Saarm

Filter maanteekarikasarja kolmanda etapi, seitsmenda Mulgi rattaralli 97-kilomeetrise põhidistantsi võitis Rein Taaramäe rattaklubi esindav Norman Vahtra. Teiseks jäänud Karl Patrick Lauku edestas ta finišiheitluses Kõrgemäe tänava 18-protsendilisel tõusul napilt, noppides võidu vaid sekundilise edumaaga. Kolmandaks tuli Samuel Pökälä.

Sarja üldliidrina jätkab Kristo Prangel, kes jäi võitjast maha nelja sekundiga ja sai 22. koha. Parima viljandlasena sai Greg Hallop neljanda koha. Kaotust võitjale kogunes seitse sekundit.

38-kilomeetrisel naiste distantsil võidutses Mathilde Nigul, kes tagas endale selle võiduga ka sarja üldliidri positsiooni. Teisena finišeerunud Aidi Gerde Tuisk jäi temast maha seitse ning kolmandaks tulnud Carol Kuuskman 11 sekundit.