Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Karksi vallakeskus saab hiigelsuure väliekraani

2 min lugemist
Karksi vallavanem Taimo Tugi loodab, et augustikuus seisab valla kultuurikeskuse seinal 12-ruutmeetrine ekraan, millel hakkavad jooksma pildid ja videod Mulgimaa elust. Seal näidatakse valla ürituste reklaame ning tehniliselt on võimalik teha ka otseülekandeid. FOTO: Elmo Riig

Karksi vallavalitsus sai 25 000 eurot toetust, mille abil tahab ta hiljemalt augustis püstitada vallakeskusesse hiiglasliku väliekraani. See hakkab seal teenima kohalike ja turismiedendamise huve. 

Tellijale

Vallavanema Taimo Tugi hääl kõlas telefonis rahulolevalt. «Kui taotluse tegime, siis lootsime väga, et meie projekt leiab toetust,» kõneles ta. «Ekraani paigaldamine oli meil juba ammu plaanis ja kavandatud osakesena Eesti Vabariigi 100. aastapäeva pidustustest.»

Leedidest koosneva, ligikaudu 12-ruutmeetrise kogupindalaga hiigelekraani mõõtmed on 4,8 x 2,4 meetrit ja see paigaldatakse Karksi kultuurikeskuse seinale. Projekt läheb maksma 30 009 eurot, millest ligikaudu 5000 eurot maksab vald omaosalusena ning lõviosa tuleb põllumajanduse registrite ja informatsiooni ametilt Leader-meetmest. Hinna sees on ka ekraani paigaldamine.

08.04.2020 10.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto