Sisukord
Paberleht
Postimees

Soomaa kaanepoiss pälvis looduskaitse hõbemärgi

2 min lugemist
Keskkonnaminister Marko Pomerants andis 15. mail loomaökoloog Agu Leivitsale Eerik Kumari nimelise looduspreemia. Looduskaitse hõbemärgiga tunnustati kalatark Vladislav Koržetsit, taimemaailma populariseerijat Urmas Laansood, kahepaiksete uurijat ja kaitsjat Riinu Rannapit, Eesti-Soome looduskaitsekoostöö pikaaegset eestvedajat Rauno Väisäneni ning Soomaa rahvuspargi loodusväärtuste tutvustajat Aivar Ruukelit (pildil vasakult teine). FOTO: Soomaa.com

​15. mail looduskaitsekuu alustuseks korraldatud üritusel võttis Soomaa turismiettevõtja ja keskkonnaaktivist Aivar Ruukel keskkonnaminister Marko Pomerantsilt vastu looduskaitse hõbemärgi.

Tellijale Tellijale

Aivar Ruukel ütles Sakalale, et on hõbemärgi eest tänulik, kuid lisas, et näeb selles ennekõike tunnustust Soomaale ja selle inimestele, mitte isiklikult endale. 

«Arvan, et sain selle au osaliseks ennekõike turismiettevõtja ja Soomaa propageerijana, mitte looduskaitsjana,» kõneles ta. «Ega Soomaa populaarsus ole ainult minu teene, seal on ju palju teisi inimesi, nii elanikke kui ettevõtjaid, kes on südamega asja juures.» 

05.06.2020 06.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto