K, 29.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Robustselt veetlev telefon, mida ei murra kivi ega sügav vesi

Aivar Aotäht
, reporter
Robustselt veetlev telefon, mida ei murra kivi ega sügav vesi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
See foto on tehtud mobiiltelefoniga Cat S60 basseinis vee all. Modelli rollis on Sakala ajakirjanik Merlin Kuld. Ruutkood juhatab digilehte, kus näeb nutifoni proovilepanekust rohkem pilte ja videot.
See foto on tehtud mobiiltelefoniga Cat S60 basseinis vee all. Modelli rollis on Sakala ajakirjanik Merlin Kuld. Ruutkood juhatab digilehte, kus näeb nutifoni proovilepanekust rohkem pilte ja videot. Foto: Marko Saarm

Telefon kolksab ligi kahe meetri kõrguselt vastu asfalti. Kökimöki! Lebab pool ööpäeva sügavkülmas. Ja mis siis? Veedab tund aega viie meetri sügavusel vee all. Pole mingi küsimus!

Kinnitan kohe alguses, et see pole tellitud reklaamlugu. Minul kui mobiilsidehuvilisel ajakirjanikul tuli lihtsalt tahtmine katsetada, kas nutitelefon Cat S60 on ikka nii vastupidav, nagu tootja lubab.

Kõigepealt on mul plaanis telefoni piirid proovile panna. Vaadata, millal tehniline vigur lõpuks füüsikareeglite all murdub. Aparaadi on nõus laenama Cati telefone Baltikumi importiv firma TCCM, kuid selle ettevõtte Baltimaade mänedžeri assistent Linda Dagile seab tingimuseks, et pean jääma tootja antud piiridesse.

Märksõnad
Tagasi üles