Arenduskeskus ootab ettevõtlusauhindade kandidaate

Auhinnad antakse üle sügisel maakonna ettevõtlusnädala raames.

FOTO: Elmo Riig

Viljandimaa arenduskeskus kutsub üles esitama maakonna aasta ettevõtja kandidaate.

Auhindade väljaandmise on ellu kutsunud sihtasutus Viljandimaa Arenduskeskus koos maavalitsuse ja omavalitsuste liiduga. Tiitleid jagatakse viies kategoorias.

  • Viljandimaa maaelu edendaja tiitel antakse ettevõtjale, kes tegutseb väljaspool Viljandit ja kes on aktiivselt osalenud kogukonna tegevuses ning panustanud oma piirkonna arengusse.
  • Viljandimaa eduka alustanud ettevõtja tiitel antakse kuni kolm aastat tegutsenud (registreeritud mitte varem kui 1. jaanuaril 2013) ettevõtjale, kes on oma tegevuse edukalt käivitanud.
  • Viljandimaa parima väikeettevõtte tiitel antakse rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise majandustegevuse ja ekspordivõimega lisandväärtust loovale ettevõttele, milles on kuni 50 töötajat.
  • Viljandimaa parima suurettevõtte tiitel antakse rahvusvaheliselt konkurentsivõimelise majandustegevuse ja ekspordivõimega lisandväärtust loovale ettevõttele, milles on rohkem kui 50 töötajat.
  • Viljandimaa loomevaldkonna ettevõtja tiitel antakse ettevõtjale või mittetulundusühingule, kes on loonud kultuuripärandil põhineva toote või teenuse alates 1. jaanuarist 2013.

Kandidaate saab esitada eeloleva kahe kuu vältel ehk 15. juulini. Tunnustamise statuut ja kandidaatide esitamise juhend on arenduskeskuse kodulehel.

Auhinnad antakse kätte Viljandimaa ettevõtlusnädalal 5. oktoobril.

Tagasi üles