Sisukord
Paberleht
Postimees

Maratonimeister süveneb õpikutesse

2 min lugemist
Eesti valitsev maratonimeister Heinar Vaine veetis kolm kuud Keenias, kus tema treeningpäevikusse kogunes 1500 jooksukilomeetrit. Paraku ei õnnestunud tal oma head vormi pühapäeval Barcelona maratonil realiseerida ja leppida tuli katkestamisega. FOTO: Elmo Riig

Keenias kolme kuuga 1500 jooksukilomeetrit kogunud ja tundide kaupa jõuharjutusi teinud Eesti valitsev maratonimeister Heinar Vaine tegi teel koju planeeritud vahepeatuse Hispaanias, kus lootis oma head vormi realiseerida Barcelona maratonil, aga kahjuks läks tema rekordiüritus lörri.

Tellijale Tellijale

Kuus päeva pärast ebaõnnestunud võistlust tunnistas jaanuaris oma 24. sünnipäeva Aafrika mandril tähistanud Vaine kerget pettumust. Samas avaldas ta usku, et see tagasilöök varsti ununeb. Pealegi ei plaani ta nüüd mõnda aega jooksutreeningutele kuigi suurt rõhku panna ning suunab oma energia ja tähelepanu ülikooliõpingutele.

«Järgneva poolteise-kahe kuuga loodan ülikooli magistriõppega ühele poole saada, siis hakkan ilmselt uuesti vormi koguma,» teatas Eesti maaülikooli ehitusinseneri erialal tudeeriv Vaine.

07.08.2020 09.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto