Sisukord
Paberleht
Paberleht

Prokuratuur kinnitab: lendava BMW juht oli narkojoobes

1 min lugemist
Novembri lõpus parkis noor naine uhke BMW Köstri tänav 1 korteri elutuppa otsapidi ahju. Nii autojuht kui toas olev mees pääsesid ehmatusega. FOTO: Marko Suurmägi

Mullu 21. novembril BMW-ga pika õhulennu teinud ja seejärel autoga läbi Köstri tänaval asuva elumaja seina sõitnud 22-aastase naise narkojoove on prokuratuuri sõnul leidnud kinnitust. Juhtunu uurimiseks algatatud kriminaalasi on prokuratuuris, kuid kohtueelne menetlus ei ole veel läbi ja endiselt ei ole sõiduki tehnilise ekspertiisi vastuseid.

Tellijale Tellijale

«Tänaseks on teostatud mitmeid menetlustoiminguid, sealhulgas ülekuulamisi. Lisaks sellele on ekspertiisi tulemusel leidnud kinnituse fakt, et sõidukijuht oli narkojoobes. Hetkel on sooritamisel nii autotehniline kui liiklustehniline ekspertiis, nende tulemused ei ole veel laekunud. Ekspertiiside läbiviijaks on Eesti Kohtuekspertiisi Instituut,» ütles Sakalale Lõuna ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Kauri Sinkevicius.

Autoroolis olnud 22-aastasel Heleryl tuvastati pärast õnnetust tehtud kiirtestiga kanepi tarvitamise tunnused. Naine testi tulemusi ümber ei lükanud, kuid eitas õnnetuse hetkel narkojoobes olemist.

24.10.2020 27.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto