Sisukord
Paberleht
Postimees

Annetajad tõid elustamislaua

1 min lugemist
Männimäe Selveri juhataja Kati Pell (paremalt teine) andis haiglale annetajate kogutud raha. Tšeki võtsid vastu Viljandi haigla juhatuse esimees Priit Tampere (vasakult esimene), operatsiooni- ja intensiivravi osakonna vanemõde Inge Alp, sünnitusabi ja günekoloogia osakonna vanemarst Maret Metsmaa ning operatsiooni- ja intensiivravi osakonna vanemarst Ulvi Vaarmets. FOTO: Krista Valdvee

Viljandi Selverites annetusi teinud inimesed panid kogumiskasti 4650 eurot. Eile jõudis see summa haiglasse ja läheb vastsündinute elustamislaua eest tasumiseks.

Tellijale Tellijale

Aasta tagasi koguti Viljandi Selverites raha vastsündinute kuulmiskontrolli aparaadi tarvis. Osa toona annetatud rahast jäi haiglal aga üle ning see otsustati panna elustamislaua ostmiseks.

Laud osteti aasta tagasi ja see maksis umbes 12 000 eurot. Haigla kommunikatsioonijuhi Krista Valdvee sõnul läheb seda õnneks harva vaja, aga kui vajadus tekib, on see äärmiselt tähtis ja elupäästev töövahend. «Aasta jooksul on tulnud seda ka kasutada,» sõnas Valdvee.

12.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto