Sisukord
Paberleht
Postimees

Nutitelefoni aku peab vastu vabalt üle nädala, juhul kui ainult rääkida

5 min lugemist
Kes soovib telefoniga vaid rääkida ja keda nutifoni olemus ei heiduta, võib kõnelemiseks soetada just säärase aparaadi. Kui keerata targa masina lisavõimalused miinimumini, kestab aku kõneldes pikalt. Isegi siis, kui juttu jätkub kauemaks. FOTO: Elmo Riig

No mis hala see olgu! Kas tõesti saab nutitelefoni aku tühjaks ühe päevaga? Pikk katse näitab, et kui kasutada nutifoni vaid kõnelemiseks, kestab aku kenasti terve nädala ja kauemgi. Kusjuures rääkida jõuab selle ajaga mitu tundi.

Tellijale Tellijale

Klassikaliste nuputelefonide valik muutub kauplustes üha nirumaks ja kui need lõpuks üldse müügilt kaovad, ei jää ka viimastel mohikaanlastel üle muud kui soetada endale nutitelefon – mis siis, kui soov on telefoni vahendusel ainult vestelda ja lisaks ehk mõni sõnum saata.

Mina kui nuputelefoni omanik arvan, et nutitelefoni on selle suuruse tõttu ebamugav kaasas kanda ja mõneti tülikas on sellega ka helistada. Aga pole halba heata: nutitelefoni aku on mahukas ning aparaat oskab seda üksnes kõnefunktsiooni tarbeks säästlikult kasutada.

05.06.2020 07.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto