Sisukord
Paberleht
Paberleht

Soe staadionist võib saada pallimängulinnak

2 min lugemist
Soe staadioni võib ees oodata suuremahuline ümberehitus, mille lõpuks peaks kompleks suutma pakkuda eri spordialade harrastajatele senisest märksa rohkem võimalusi. FOTO: FC Tarvastu facebook

Tarvastu vald plaanib Soe keskasula staadioni põhjalikult rekonstrueerida ja kui rahastustaotlus Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses heakskiidu leiab, kerkib Soele peagi maakonnas ainulaadne spordilinnak. 

Tellijale Tellijale

Projekteerimise lähteülesanne on täidetud ning lõpusirgel on ehituskulude kalkulatsioon. Kui projekt ellu jõuab, on tillukeses Soe külas staadioni asemel mitmeotstarbeline pallimängude linnak. Murukattega jalgpalliväljakut soovitakse suurendada täismõõtmeteni ehk 100 x 60 meetri suuruseks, lisaks parandada selle rikutud drenaažisüsteem ja rajada staadioni kõrvale multifunktsionaalne minispordiväljak, tänavakorvpalli- ja võrkpalliväljakud ning turnimisvahenditega lastelinnak. Hankesse peaks mahtuma ka staadioni inventar ja valgustuslahendus. 

Tarvastu valla haridus- ja kultuurinõuniku Maive Feldmanni kinnitust mööda ei tinginud rekonstrueerimisplaane pelk soov kasutada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) regionaalsete investeeringute programmis saada olevat toetusraha, vaid otsene vajadus. 

30.09.2020 01.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto