Sisukord
Paberleht
Postimees

Mustla viimane väikepoodnik: kõige rohkem müün kiirnuudleid, aga vee peal püsin tänu alkoholile

4 min lugemist
Tänavu kümnendat aastapäeva tähistava osaühingu Tiigi Pood omanik Marge Pissarev (esiplaanil) ütleb end olevat väikepoodnikuna vastu pidanud tänu sellele, et tal on võitleja hing ja toetavad lähedased. Selle kinnituseks seisavad tema selja taga müüja Ljudmilla Razmõslova ja poeg Alger Pissarev. FOTO: Elmo Riig

Kui Marge Pissarev 20 aastat tagasi töötukassa kaudu müüja-müügisekretäri kursustele läks, avaldas õppejõud juba pärast põgusat tutvust veendumust, et ta on justkui sündinud müüja. Nüüd on ta üks viimastest Viljandimaa iseseisvatest väikepoodnikest.

Tellijale Tellijale

Elu esimese müüjapraktika läbis Pissarev Mustla alevikus osaühingu Tarvastu Leib kaupluses ning hiljem sai ta samasse ettevõttesse ka püsiva töökoha. Kui firma 2004. aastal poe kinni pani, võttis müüja oma õlule riski hakata füüsilisest isikust ettevõtjaks ning ostis müügikoha koos sisustusega ära. Kolm aastat hiljem asutas ta juba pereettevõtte, osaühingu Tiigi Pood, mis tähistab tänavu tegutsemise kümnendat aastapäeva.

Marge Pissarev, te hakkasite tillukeses Mustlas Tiigi toidupoodi pidama eelmise kümnendi keskel, mil kõikjal Eestis võtsid võimu suured kaupluseketid ja üksiküritajad riburada pidi lõpetasid tegevust. Kust te olete võtnud jõu vastu voolu ujuda?

05.08.2020 06.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto