Galerii ja droonivideo. Kiosk kolis politsei eskordi saatel Vabaduse platsilt Paala järve äärde

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pikka aega Viljandis Vabaduse platsi ääres seisnud müügikiosk tõsteti uue aasta esimese tööpäeva hommikul treilerile ja sõidutati Paala järve äärde. Enam-vähem samas kohas on suvekohvik olnud varemgi.

Linnavalitsus otsustas novembris, et Aasa külalistemajale kuuluv kiosk, mis pakub jooke ja toidupoolist, tuleb peaväljakul minema viia, sest selle taha jääva kinnistu omanik on nõudnud tänavajoone vabastamist. Väidetavalt tahab naabruses pubi Tegelaste Tuba pidav osaühing Segmonte väljakuäärse õueala korrastada ning seal ise möödujatele kergemat sorti kehakinnitust pakkuma hakata.

Aasa külalistemaja perenaine Hedli Kivilaan kinnitas, et esmaspäeval kell 9 alanud teisaldamisoperatsioon läks tõrgeteta ning nüüd on kiosk Valuoja viadukti Paalalinna-poolses otsas. Ehkki veos oli suur ja seda pidi turvalisuse tagamiseks saatma politseiauto, takistas see varahommikust liiklust minimaalselt.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles