P, 26.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Marina Kaljuranna tagasivaade presidendivalimistele: mulle antud lubadused ei pidanud

Rannar Raba
, vanemtoimetaja
Marina Kaljuranna tagasivaade presidendivalimistele: mulle antud lubadused ei pidanud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Marina Kaljurand ei pääsenud septembris valimiskogus esimesest voorust edasi. Nüüd on ta naasmas Eesti väisteenistusse.
Marina Kaljurand ei pääsenud septembris valimiskogus esimesest voorust edasi. Nüüd on ta naasmas Eesti väisteenistusse. Foto: Liis Treimann

Läbi tänavuste presidendivalimiste arvamusküsitlustes populaarseima kandidaadi positsiooni hoidnud, kuid lõpuks põrunud Marina Kaljurand tunnistab, et tema poolt lubas hääletada märksa rohkem valijamehi, kui seda tegelikult tegi.

Aasta lõpus on inimestel ikka kombeks viimastele kuudele tagasi vaadata. Võiks arvata, et 2016. aasta oli teile üks elu sündmusterohkemaid. Kas mul on õigus?

Eks minu elus ole olnud väga erinevaid aastaid, aga omas mõttes oli lõppev aasta tõepoolest erakordne. Tegin midagi sellist, mida ma polnud kunagi varem teinud ehk kandideerisin presidendiks. Lisaks olin aasta esimese poole välisministri ametis, mis jättis samuti oma meeldejääva jälje.

Märksõnad
Tagasi üles