Selleks aastaks on Eesti meistri tiitlid jagatud

Mulluse Eesti veoautokrossi meistrivõistluste klassi GAZ-53 viljandimaalasest hõbemedalimees Andres Allik tänavuse hooaja viimasel etapil paraku kaasa teha ei saanud ning seetõttu tal aasta kokkuvõttes pjedestaalile asja pole. Tema võistlusmasinaga teenis viimasel etapil kolmanda koha vend Alar Allik.

FOTO: Kalle Allik

Eesti tänavuste veoautokrossi meistrivõistluste viimane etapp sai teoks nädala eest Tapa rajal. Sel aastal tegi teiste seas Viljandimaalt kaasa mulluse hooaja hõbemedalist Andres Allik. 

Tellijale

Enne viimast etappi oli tal tänavugi veel võimalik koondtabelis medalit püüda, paraku tuli töökohustuste tõttu Tapal peetud otsustavast võistlusest loobuda.

Klassi GAZ-53 meistri tiitel oli juba enne viimast võistlust omaniku leidnud. Selle sai Vaiko Samm, kes Tapal enam starti ei tulnudki. Võimalus pronks või hõbemedal võita oli aga neljal mehel. Oma võimaluse realiseeris kõige paremini Erko Sibul. Tema võttis etapivõidu ja kokkuvõttes hõbemedali. Tapal teine olnud Mait Mäesaar teenis hooaja kokkuvõttes kolmanda koha.

Tagasi üles