Kõpu rahvaralli võitsid Rain Rannala ja Simmo Nestor

Rahvaralli võitsid Rain Rannala ja Simmo Nestor.
Rahvaralli võitsid Rain Rannala ja Simmo Nestor. Foto: Aivar Kaljusaar

Laupäeval Kõpu vallas peetud rahvarallile startis 57 võistluspaari, neist tulemuse said kirja 49.

Kuuest lisakatsest koosnenud võistluse võitsid Mitsubishi Lanceril sõitnud Rain Rannala ja Simmo Nestor, võitjatest 15 sekundi kaugusele jäid Elvis Pukk ja Ove Jürgenson, kellele omakorda sekundiga jäid alla kolmanda koha teeninud Antti Kangro ja Risto Kippasto.

18. startinud neljaveolisest masinast lõpetas 16, neist kümme kiiremat hõivasid ka absoluutarvestuse paremad kohad.

Kaheveolisel masinal sõitnutest teenisid parimatena absoluutklassi 11. tulemuse, klassi 2WD-b võitjad Ronald Jürgenson ja Kaimar Aasa.

Klassis 2WD-a võitsid Taavo Tigane ja Eero Viljus, klassis J18 Martin Kutser ja Raik-Karl Aarma, klassis J16 Kasper Koosa ja Erkki Liima, klassis SU Reiner Meus ja Elari Jallais ning Moskvitš liigas Marko Kukuškin ja Elimar Kibus.

Võistluse tulemusetaga saab tutvuda siin.