Ülari Kais teenis Eesti meistrivõistlustel pronksi

Ülari Kais saavutas laupäeval Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel kolmanda koha. Foto: Elmo Riig

Pühapäeval Viljandi linnajooksul oma senise kõrgeima, neljanda koha teeninud viljandlane Ülari Kais läks rajale heade emotsioonidega, sest eelmisel päeval oli ta võitnud oma karjääri esimese Eesti täiskasvanute meistrivõistluste medali, pronksi.

Laupäeval Pärnumaal Jõulumäel peetud Eesti 12 kilomeetri murdmaajooksu meistrivõistlustel sai klubi Jooksupartner esindaja kirja tulemuse 42.32. Hõbeda pälvinud Dmitri Aristovi aeg oli 42.29 ja võitja Ivar Ivanovi tulemuseks märgiti 41.25.

Medalist suur rõõmu tundnud viljandlane kõneles, et leidis tiitlivõistlustel viimasel paarisajal meetril endas jõudu, et Tõnu Lillelaidiga ligemale 50-meetrine vahe tasa teha ja lõpuks kaua oodatud medal võtta.