Sisukord
Paberleht
Postimees

Kultuur on linna koondunud. Vale puha!

1 min lugemist
«Jaanipäeval ühelt külapeolt teisele käimine andis võimsa emotsiooni. Olin valmis vaatepildiks, et paljud libistavad kuskil võsa all siidrit, ja muuks selliseks. Tegelikult kohtasin hulgaliselt meeldivaid ja suhtlemisalteid inimesi. Tuhalaanes, kus ma reporteriga pikemalt peatusin, oli ütlemata uhke jaanituli, mille said süüdata lapsed vanemate järelevalve all. Mängiti palli. Kohapeal oli toitlustus koos lahke teenindajaga. Ka kultuuriline osa oli pidudel kihvt. See pilt on tehtud Saarepeedi jaanipeol.» FOTO: Valdo Ots

Sel suvel kaks kuud Sakalas fotograafina töötanud Valdo Ots ütleb, et vaatab nüüd elule maal sootuks teistsuguse pilguga.

Tellijale Tellijale

Valdo Ots on staažikas piltnik, kuid pressifotograafi tööga polnud ta varem kokku puutunud. End suvekuudeks maakonnalehele pakkuma panid teda vaheldusesoov ja ajakirjanduse köögipoole vastu tärganud huvi.

Olin koos Valdoga juulikuu lõpus Nava Lava festivali kajastamas, kui ta seal nähtavast meeldivalt üllatununa tõdes, et mida rohkem ta leheteo tõttu maakonnas ringi käib, seda tugevamini trügib tema pähe vana õpetus: enne, kui lähed Pariisi, käi ära Nuustakul!

12.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto