Sisukord
Paberleht
Postimees

Kildu keskuse peremehe tool oli tühi ja telefon ei vastanud

2 min lugemist
Priit Toobal on nüüd ametis Kildu endises koolimajas, mille omanikuks ta kevadel 50 000 euro eest sai. Ta on jõudnud sisse seada kontoriruumi, kus veel eile hommikulgi oma laua taga istus. FOTO: Elmo Riig

Kui Sakala eile endisesse Kildu koolimajja jõudis, oli Priit Toobal sealt juba lahkunud. Tõenäosus just sealt leida Keskerakonna endine peasekretär, kes oli erakonna nimel väljastanud ligi poole miljoni euro suuruse garantiikirja, oli aga suhteliselt suur.

Tellijale Tellijale

Seda kinnitas Kildu ratsakeskuse-külalistemaja tegevjuht Mihkel Raudsepp, kes Toobaliga kontorit jagab ja koos töömehega parajasti lõunat pidas. Seetõttu olid ka kõrvalhoone, kunagise poiste tööõpetuse maja uksed pärani. Ja raadio mängis valjult. 

Raudsepa sõnul oli Toobal sõitnud paari tunni eest pealinna, aga tema põhitöökoht olevat nüüd ikkagi kodukandis. Kildu koolimajja sisse seatud kontoris aitavad hubast olemist luua hele tapeet ja kodune vaip. Kontorit jagavatel meestel on kahasse osaühing Hästund, mis tegutseb Kildu kooli hoonetes.

08.08.2020 11.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto