Sisukord
Paberleht
Paberleht

Olümpialased läksid kohvreid pakkima

2 min lugemist
Eile tegid Eesti paarisaerulise neljapaadi sõudjad, valitsevad Euroopa meistrid Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä Viljandi järvel oma viimase tugevama treeningu kodumaal ning juba täna õhtul lendavad nad koos abilistega Rio de Janeiro olümpiamängudele. FOTO: Elmo Riig

Eile hommikul tegid Eesti paarisaerulise neljapaadi mehed Viljandi järvel oma viimase suurema sõudmistreeningu enne 6. augustil Rio de Janeiros algavat regatti ja täna pärast kerget harjutuskorda jõusaalis Pärnus asutavad nad end lennukile.

Tellijale Tellijale

Eesti sõudmiskoondise treener Mati Killing nentis enne viimast Viljandi treeningut, et Rios ees ootav kanal on meie sportlastele seni proovimata võistluspaik. Kuid nagu ta ütles, vesi on ikka vesi.

Võistluspaigast enam valmistas staažikale treenerile muret, kuidas suudavad mehed ajavööndiga kohaneda. «Lähme aga kohale mõõdukalt vara. Tõsisemate sõitudeni on veidi alla kahe nädala ja see on paras aeg,» lausus ta ning täpsustas, et 6. augustil kavas oleva eelsõidu ja finaalide vahele jääb veel neli päeva.

17.09.2020 18.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto