Viljandisse sõidab festivali ajal rohkem ronge

Eesti reisirongiliiklust korraldav Elron suurendab ka sel aastal Viljandi pärimusmuusika festivali ajal Viljandini sõitvate rongide hulka, pikendades selleks osa Tallinna–Rapla ja Tallinna–Türi liini reise. Folgironge on lisatud 28. juulist 1. augustini mõlemas suunas. Nädalavahetusel, 30. ja 31. juulil edelasuunal reise bussidega ei asendata.

Tellijale Tellijale

Elroni müügi- ja arendusjuhi Ronnie Kongo sõnul on ka festivalile järgneval esmaspäeval rongiliiklus tihedam. «Viimane rong Viljandist Tallinna poole väljub kõigil festivalipäevadel kell 21.08, mis on hea uudis neile, kes soovivad festivalipäeva lõpuks koju jõuda,» lisas ta.

Edelaraudtee Infrastruktuuri AS ja Elron leidsid võimaluse Viljandi folgi nädalal korraldada raudteedel tehtavaid parandustöid nii, et rongiliikluses katkestusi ei tehta ning sel nädalal edelasuunal asendusbusse ei kasutata. Festivali külalised saavad kiirelt ja mugavalt rongiga otse Viljandisse sõita. Muudatuste tõttu ei ole laupäeval, 30. juulil käigus kell 10 väljuv Tallinna–Kohila reis number 871, kõikide teiste reiside väljumisajad jäävad endiseks.

18.05.2021 19.05.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto