Sakala maratoni võit jäi Viljandisse
Lisatud esialgne protokoll

Sakala suusamaratoni võitis Priit Talves.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Laupäeval Viljandimaal sõidetud Sakala suusamaratoni võitis Viljandimaa suusataja Priit Talves, kes finišis edestas oma lähimat konkurenti enam kui minutiga.

40 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 1:49.42 läbinud Talvesele järgnes Jõgeva sportlane Allar Soo ajaga 1:50.55 ning kolmandana lõpetas Võrumaa suusataja Ivar Ivanov. Tema ajaks mõõdeti 1:51.11.

Holstre-Polli suusakeskusest startis laupäeva hommikul maratonile 294 suusatajat. Esmalt sõideti mööda teeääri ja põlde Viljandisse. Seejärel tegid osalejaid ringi ümber Viljandi järve ja suundusid Holstre-Polli tagasi. Lõpetajaid oli tänasel maratonil 293.

„Ilm oli täna suusatamiseks suurepärane ning rada oli väga heas korras,“ kinnitas võistluse peakorraldaja Aivar Paas.

TULEMUSED

1 Talves Priit Viljandi 01:49:42.4
2 Soo Allar Jõgeva 01:50:55.3
3 Ivanov Ivar Võrumaa 01:51:11.8
4 Kasekamp Andrus Viljandi 01:51:26.4
5 Veilberg Ago Lääne-Viru 01:51:35.8
6 Hussar Kaidar Võru 01:52:31.6
7 Jagomägi Teet Tartu 01:53:12.5
8 Kõvatomas Taavi Viljandi 01:54:10.0
9 Kärp Kevo Viljandi 01:55:20.2
10 Pallo Rait Valga 01:55:21.7
10 Tärno Indrek Harju 01:55:21.7
12 Antons Eero Pärnu 01:55:25.5
13 Tammemäe Joosep Viljandi 01:55:42.0
14 Nõmm Raivo Viljandi 01:57:41.2
15 Raantse Rannar Viljandimaa 01:57:43.9
15 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 01:57:43.9
17 Vimba Jänis Vidzeme 01:58:35.1
18 Savvest Veikko Pärnumaa 01:58:37.2
19 Lillelaid Tõnu Harju 01:58:47.0
20 Tambet Priit Viljandi 01:58:49.0
21 Kikkas Simmo Saare 01:59:09.2
22 Karolin Indrek Põlva 01:59:32.1
23 Jürisaar Meelis Harju 02:01:03.0
24 Nook Reimo Saare 02:01:18.9
25 Viks Sven Jõgeva 02:01:43.5
26 Vunk Kalev Tartu 02:02:03.1
27 Kullamaa Rein Tartu 02:02:37.6
27 Ispert Egert Harju 02:02:37.6
29 Sammel Arne Viljandi 02:04:13.6
30 Vahi Kunnar Valga 02:05:31.9
31 Kannel Alari Harju 02:05:53.8
32 Neemela Tarmo Harju 02:06:18.0
33 Kaasiku Raivo Järva 02:06:37.1
34 Lehesmets Alar Tartu 02:07:14.3
35 Piirimäe Pärtel Tartu 02:07:40.0
36 Viik Tarvi Lääne 02:07:54.2
37 Kannel Tanel Harju 02:08:07.1
38 Hirv Dainis Harju 02:08:18.8
39 Toss Kaarel Viljandi 02:08:31.8
40 Markvart Riho Viljandi 02:08:48.0
41 Aarna Indrek Harju 02:09:02.0
42 Laanemets Raivo Harju 02:09:03.2
43 Subi Rivo Viljandi 02:09:11.9
44 Karelson Tõnu Viljandi 02:09:23.1
45 Arak Anti Valga 02:09:48.2
46 Jaaska Allan Harju 02:10:03.2
47 Priks Aivo Viljandi 02:10:07.8
48 Vaiksaar Mait Viljandi 02:10:22.5
49 Kõvatomas Ilmar Viljandi 02:10:27.1
50 Nigul Alar Harju 02:10:49.5
51 Seskens Leons Vidzeme 02:12:38.2
52 Kuusik Ants Viljandi 02:12:52.1
53 Tark Kalev Pärnu 02:13:33.0
54 Sarv Jaanus Viljandimaa 02:13:34.2
55 Kukk Raido Saare 02:14:38.5
56 Vaaks Mikk Viljandi 02:15:01.9
57 Kallas Kaarel Viljandi 02:15:08.2
58 Jurs Hassar Tartu 02:15:18.2
59 Tomp Märt Viljandi 02:16:03.2
60 Sepp Indrek Viljandi 02:16:35.7
61 Sukk Gaspar Harju 02:16:50.0
62 Ots Riho Viljandi 02:17:13.4
63 Praks Teet Viljandi 02:17:22.7
64 Koovit Mati Viljandi 02:17:26.8
65 Kukk Meelis Pärnu 02:17:28.2
66 Tammemäe Tõnu Viljandi 02:17:29.7
67 Maarits Andres Harju 02:17:31.6
68 Orav Mark Viljandi 02:18:27.3
69 Koval Jaanus Viljandi 02:18:30.3
70 Soovik Jüri Viljandi 02:18:43.6
71 Lehesmets Kaspar Viljandi 02:18:55.0
72 Liivandi Eero Harju 02:19:14.0
73 Midri Rain Viljandi 02:19:21.3
74 Tõnstein Andri Harju 02:19:30.4
75 Univer Neeme Viljandi 02:20:02.5
76 Heinsoo Andrus Viljandi 02:20:44.9
77 Kõiv Marek Harju 02:20:46.1
78 Sirvel Margus Lääne-Viru 02:20:58.1
79 Alumaa Alar Harju 02:21:09.3
80 Viisut Margus Viljandi 02:21:12.7
81 Vilper Andres Viljandi 02:21:15.5
82 Randpere Janno Viljandi 02:22:34.6
83 Vimba Henrijs Vidzeme 02:22:45.4
83 Uuk Aimur Tartu 02:22:45.4
85 Viese Meelis Harju 02:22:49.9
86 Mägi Indrek Viljandi 02:22:53.5
87 Estorn Lilian Viljandi 02:23:01.0
88 Randmäe Heiki Viljandi 02:24:01.5
89 Võhumõõk Indrek Viljandi 02:24:25.8
90 Puu Ahto Viljandi 02:24:37.6
91 Olev Väino Viljandi 02:25:19.4
92 Avaste Tarvo Tartu 02:25:21.2
93 Suurman Herkki Harju 02:25:26.0
94 Koovit Silver Viljandi 02:25:38.1
95 Vares Ahti Viljandi 02:25:46.3
96 Unn Erki Valga 02:25:47.5
97 Olesk Raul Tartu 02:26:03.7
98 Siidra Kaimar Võru 02:26:14.3
99 Kukk Jaanus Tartu 02:26:40.2
100 Leevit Alari Viljandi 02:27:18.6
101 Kaivo Liisa-Lota Tartu 02:27:39.2
102 Ilumäe Veljo Lääne 02:27:52.9
103 Avikson Margit Põlva 02:28:07.9
104 Laansalu Priit Harju 02:28:23.3
105 Oot Anti Tartu 02:28:35.1
106 Sulg Rünno Harju 02:29:06.7
107 Pull Raimo Viljandi 02:29:19.6
108 Moumets Mardo Lääne 02:29:27.0
109 Kitsing Taivo Harju 02:29:57.9
110 Kalvik Lauri Tartu 02:30:08.1
111 Kaljumets Kaupo Rapla 02:30:25.2
112 Järve Alo Tartu 02:30:27.2
113 Sihver Enn Viljandi 02:31:40.5
114 Muru Sulev Võru 02:31:42.3
115 Altoja Jaanus Ida-Viru 02:31:44.3
116 Ollino Andres Harju 02:31:56.1
117 Ojamäe Vello Harju 02:32:04.7
118 Dukan Diana Tartu 02:32:13.1
119 Kauts Herkki Viljandi 02:32:52.8
120 Opermann Valeri Viljandi 02:32:56.9
121 Koppa Kaido Tallinn 02:32:59.3
122 Volmer Jaak Tartu 02:33:26.0
123 Maks Meelis Tartu 02:33:34.3
124 Puks Jaanus Viljandi 02:33:54.1
125 Sepp Margus Valga 02:34:03.6
126 Visnap Rein Viljandi 02:34:16.1
127 Mihkels Stanislav Tartu 02:34:38.7
128 Martin Janno Viljandi 02:34:54.8
129 Saar Siim Ida-Viru 02:35:07.8
130 Kingo Gunnar Harju 02:35:09.5
131 Zirnask Villu Harju 02:35:16.9
132 Järvsoo Jaano Harjumaa 02:35:34.8
133 Hiob Priit Viljandi 02:35:44.8
134 Köhler Torbjörn Rootsi 02:35:47.6
135 Neering Riivo Viljandi 02:36:07.1
136 Ronimois Mihkel Viljandi 02:36:14.6
137 Danilov Andrus Harju 02:36:24.1
138 Metsoja Andres Pärnumaa 02:36:33.8
139 Karja Kaupo Tartu 02:36:42.9
140 Pärnaku Priit Viljandi 02:37:07.1
141 Tolm Tarmo Rapla 02:37:11.3
142 Koovit Kaspar Pärnu 02:37:12.4
143 Lepasaar Ivo Harju 02:37:17.5
144 Kask Ants Harju 02:37:22.8
145 Balõnski Peeter Viljandi 02:37:41.2
146 Valdmaa Lauri Harju 02:37:46.0
147 Rahu Madis Harju 02:37:47.1
148 Kallas Mati Viljandi 02:37:51.3
149 Truusalu Priit Tartu 02:38:03.3
150 Eensoo Gunnar Viljandi 02:38:04.5
151 Viiding Valde Harju 02:38:07.5
152 Änilane Juhan Viljandi 02:38:11.3
153 Ilmet Elor Järva 02:38:18.4
154 Kooskora Toomas Elva 02:38:30.0
155 Pennert Vladimir Järva 02:38:40.5
156 Klavan Dzintar Harju 02:38:47.9
157 Jüris Veiko Viljandi 02:38:50.9
157 Kuusik Tiina Viljandi 02:38:50.9
159 Oja Tarmo Rapla 02:39:17.1
160 Leesalu Madis Harju 02:39:32.3
161 Ronimois Raimo Viljandi 02:39:55.4
162 Voovere Peeter Viljandi 02:40:00.2
163 Müllerson Jüri Viljandi 02:40:09.4
164 Pormann Kalle Harju 02:40:19.7
165 Kivilaan Indrek Viljandimaa 02:40:32.7
166 Kaur Jaanus Harju 02:40:37.0
167 Karelson Madis Tartu 02:40:40.7
168 Maran Taavi Põlva 02:40:51.9
169 Einroos Urmas Tallinn 02:40:56.0
170 Kriis Tarmo Harju 02:41:17.0
171 Pikkoja Vevo Harju 02:41:29.2
172 Reiner Jaan Viljandi 02:41:34.1
173 Rebane Aleksander Viljandi 02:41:43.0
174 Palo Katre Tartu 02:41:46.6
175 Eomõis Andre Viljandi 02:41:49.2
176 Ernits Tõnu Võru 02:42:15.5
177 Kütt Arti Viljandi 02:42:23.8
178 Merila Martti Harju 02:42:35.7
179 Piirimäe Kaarel Tartu 02:42:51.1
180 Tiisler Toomas Tartu 02:42:56.8
180 Jüriöö Olavi Harju 02:42:56.8
182 Haaviste Raido Tartu 02:43:22.5
183 Jürimäe Kalmer Viljandi 02:43:24.1
184 Arumaa Rome Viljandi 02:44:06.1
185 Ilves Aivo Viljandi 02:44:26.9
186 Niinemaa Kristjan Harju 02:44:37.4
187 Vellerind Rain Harju 02:44:40.2
188 Jüriado Tiiu Tartu 02:44:47.7
189 Vonk Aivar Harju 02:44:52.3
190 Nõgel Keio Viljandi 02:45:34.0
191 Tamme Rait Harju 02:45:47.8
192 Mikk Vello Viljandi 02:45:58.3
193 Münter Bruno Lääne-Viru 02:46:03.8
194 Karm Gerli Viljandi 02:46:19.1
195 Merila Jaanis Viljandi 02:46:36.1
196 Holsting Tarmo Viljandi 02:46:41.8
197 Kaukver Andres Harju 02:46:44.4
198 Gutmann Velar Harju 02:47:03.0
199 Vällik Kristjan Tartu 02:47:15.0
200 Puusta Ivar Harju 02:48:35.1
201 Ilves Mart Valga 02:49:37.7
202 Hallik Kaido Tartu 02:49:54.8
203 Kilki Anu Viljandi 02:49:59.0
204 Riisalo Tiit Harju 02:50:03.4
205 Parv Alar Tartu 02:51:07.6
206 Keskra Raivo Harju 02:51:20.0
207 Gröön Janar Viljandi 02:51:39.8
208 Palm Jaanis Viljandi 02:51:46.3
209 Laidvee Viljar Viljandi 02:52:02.1
210 Vorovski Henn Viljandi 02:52:08.2
211 Luik Mati Ida-Viru 02:52:41.1
212 Volk Andrus Rapla 02:53:05.4
213 Peek Seila Viljandi 02:53:13.7
214 Lüüdik Kenti Tartu 02:53:15.2
215 Pullerits Tõnu Pärnu 02:53:20.5
216 Kallak Kaire Tartu 02:53:28.6
217 Allik Marko Viljandi 02:53:45.8
218 Vikat Marek Jõgeva 02:53:50.7
219 Tuul Teevi Viljandi 02:54:31.8
220 Paglant Andrus Tartu 02:54:37.9
221 Ainsam Marek Harju 02:54:55.3
221 Konrad Peep Harju 02:54:55.3
223 Lumpre Laur Pärnu 02:55:32.0
224 Lukki-Lukin Jan Harju 02:55:36.3
225 Metspalu Mait Tartu 02:55:41.7
226 Kaugerand Jaanus Harju 02:55:46.2
227 Vare Priit Harju 02:55:59.0
228 Lehesmets Taivo Viljandi 02:56:15.6
229 Toomsalu Tõnis Viljandi 02:56:17.1
230 Tomp Marelle Viljandi 02:56:25.5
231 Kalm Sander Viljandi 02:56:54.7
232 Kass Urve Viljandi 02:57:14.0
233 Remmelkoor Jörgen Tartu 02:57:57.2
234 Neeme Avo Pärnu 02:58:11.1
235 Nigul Kirsten Harju 02:58:36.3
236 Veider Anno Viljandi 02:58:51.7
237 Tavits Gaabriel Tartu 02:59:22.3
238 Riidamets Martin Pärnu 02:59:32.1
239 Karu Jaanus Viljandi 02:59:42.1
240 Männasoo Toomas Harju 02:59:55.1
241 Ojasoo Allar Harju 03:00:22.1
242 Seskena Signe Vidzeme 03:01:12.1
243 Ulk Kätlin Viljandi 03:01:17.4
244 Murumägi Urmas Viljandi 03:01:26.7
245 Merila Meelis Viljandi 03:01:58.2
246 Ilves Viljar Tartu 03:02:34.6
247 Kaasik Kaupo Viljandi 03:04:08.3
248 Veidenbaum Henri Lääne-Viru 03:04:35.1
249 Tilga Silver Viljandi 03:04:39.3
250 Kanarbik Gerrit Rapla 03:04:42.5
251 Paal Peet Viljandi 03:05:56.3
252 Traat Maarika Tartu 03:06:24.3
253 Karm Arvi Viljandi 03:07:15.8
254 Rohtla Arvo Viljandi 03:07:45.6
255 Almre Marge Viljandi 03:07:54.7
256 Laikoja Ilmar Viljandi 03:08:10.7
257 Lutsar Aarne Võru 03:08:55.4
258 Riisalo Signe Harju 03:09:35.7
259 Sepp Karl Egert Valga 03:09:42.3
260 Sults Jaak Viljandi 03:10:17.6
261 Vahemaa Viljar Viljandi 03:11:27.2
262 Pagland Priit Viljandi 03:16:12.7
263 Sepping Paul Viljandi 03:16:29.9
264 Kaasiku Merike Järva 03:16:36.4
265 Laiapea Heino Viljandi 03:17:26.9
266 Lepp Toomas Tartu 03:18:53.1
267 Kalde Ahti Tartu 03:19:12.2
268 Värv Sander Harju 03:20:24.4
269 Jõgi Tiit Viljandi 03:21:02.4
270 Palu Ave Viljandi 03:21:21.0
271 Anton Liana Tartu 03:21:30.1
272 Tera Jaanus Viljandi 03:22:00.9
273 Kanser Liina Tartumaa 03:22:55.1
274 Joandi Reti Viljandi 03:23:51.9
275 Karelson Jüri Viljandi 03:24:43.8
276 Kahu Vahur Viljandimaa 03:24:46.1
277 Vaarak Teele Viljandi 03:27:36.7
278 Pae Taavi Tartu 03:29:16.3
279 Joosep Janno Harju 03:29:59.0
280 Koiksaar Veiko Viljandi 03:30:57.4
280 Kallas Krister Viljandi 03:30:57.4
282 Liigand Ants Viljandi 03:32:51.8
283 Vaarak Tuuli Viljandi 03:36:34.2
284 Laane Jüri Viljandi 03:37:05.4
285 Pirn Indrek Viljandi 03:38:36.4
286 Tamme Mirjam Harju 03:39:24.2
287 Rundu Marko Viljandi 03:43:11.6
288 Visak Ago Tartu 03:44:12.2
289 Kuusk Veiko Pärnu 03:48:31.4
290 Amboja Kaidi Tartu 03:52:32.6
291 Rahno Aivar Viljandi 03:52:51.1
292 Karu Tõnis Harju 03:57:51.5
293 Kuusik Inga Tartu 04:29:52.4

 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles