Sisukord
Paberleht
Paberleht

Tulipäine põder proovis öösel läbi haigla akna joosta

2 min lugemist
Turvakaamera salvestiselt on näha, kuidas paanikas noor põder esmalt Jämejala haiglakompleksi majade vahel pargis jookseb ning seejärel peaga õendus-hoolduskeskuse aknasse põrutab. FOTO: Viljandi haigla

Ööl vastu esmaspäeva jooksis noor põder Jämejalal Viljandi haigla õendus-hoolduskeskuse fuajee aknasse, purustades selle klaasi. Turvakaamera salvestise põhjal otsustades loom tegelikult meditsiinilist abi ei vajanud ja jätkas pärast vahejuhtumit teekonda teadmata suunas.

Tellijale Tellijale

Haigla peasissekäigu kohal oleva turvakaamera videost on näha, kuidas metsloom kell 03.48 Jämejala kompleksi hoonete vahel pargis suure kiirusega kappab. Et tihedalt asetsevad majad piiravad selles kohas haljasala kõigist külgedest, võib oletada, et põder tundis end lõksu jäänuna ning püüdis iga hinna eest väljapääsu leida. Niisiis jooksiski ta lõpuks kahe maja vahelt läbi ja sööstis otsejoones õendus-hoolduskeskuse ukse kõrval olevasse maast laeni aknasse.

Ükski inimene kurioosset vahejuhtumit oma silmaga ei näinud. Samtui ei kuulnud majas olevad inimesed mütsatust, sest nii palatid kui personaliruumid asuvad fuajeest veidi eemal. Sestap sai juhtunu selgeks alles hommikul, kui avastati katkine klaas ning leiti selle juurest loomakarvu.

18.09.2020 20.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto