Korvpallikarika võitis Suure-Jaani esindus

Sakala

Pühapäeval Viljandi spordihoones peetud maakonna korvpalli karikavõistluste finaalkohtumises teenis Suure-Jaani Noortekoondis 78:74 võidu AP Metsa vastu.

Finaalmängu viigiga lõppenud esimese veerandaja järel võttis Suure-Jaani esindus kohtumises liidrirolli ning suutis seda hoida lõpuvileni. Tõsi, vahepeal ligemale 16 punktile rebenenud edu kahanes teisel poolajal jõudsalt ning mõni minut enne lõpuvilet oli see minimaalne.

Esikohaheitlusele eelnenud kohtumises selgitasid Abja ja Spordikool/Sako turniiri kolmanda koha omaniku. Tasavägise võitluse järel teenis 95:92 võidu Spordikool/Sako.

Novembris alustas maakonna korvpalli karikavõistlusi 12 meeskonda.