Sisukord
Paberleht
Postimees

Ingeri majas uksed avanud kohvik pakub supilõunaid

2 min lugemist
Nii nagu eile lõuna ajal, on kolm suppi Ingegardi kohviku menüüs ka igal järgmisel päeval. Oja kooli koordinaator Piret Anier rääkis, et kohviku tuumiku moodustavad lapsevanemad. FOTO: Marko Saarm

Ingeri majast välja kolinud Viljandi päevakeskuse asemel koha sisse võtnud Oja erakool avas seal lastevanemate eestvedamisel kohviku, mis pakub linnarahvale supilõunaid.

Tellijale Tellijale

Kuigi eile olid Ingegardi kohviku uksed Pikal tänaval esimest päeva lahti, on ametlik avamine plaanis alles 29. veebruaril. Kohviku uksel lõunasööjaid oodanud Oja kooli koordinaator Piret Anier ütles, et esialgu teavad tulla pigem tuttavad, sest nad pole jõudnud uut kohta veel reklaamida. Esimeseks sööjaks olnud Peep Tobreluts kiitis nii suppide maitset kui seda, et kõht sai täis.

Peakokk Katrin Kangus, kelle laps õpib viie õpilasega Oja erakooli esimeses klassis, oli lõuna ajal, mil auravates pottides ootas sööjaid kolme sorti suppi, ametis kohviku sildi joonistamisega. Oma kohviku avamisest on Kangus, kes enne töötas lennukitehases noorsootöötajana, unistanud aastaid. Nüüd sai see koostöös teiste Oja erakooli lastevanematega teoks.    

03.06.2020 04.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto