T, 7.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Toitlustaja aitab puudust kannatavaid Viljandi lapsi

Toitlustaja aitab puudust kannatavaid Viljandi lapsi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Põhikoolide lapsi toitlustav Daily toetab sel aastal rahaga nelja Viljandi last.
Põhikoolide lapsi toitlustav Daily toetab sel aastal rahaga nelja Viljandi last. Foto: Elmo Riig / Sakala

Daily nime all Viljandi põhikoole toitlustav Baltic Restaurants Estonia hakkas rahaga toetama kahe Viljandi pere lapsi, et nood saaksid eluga paremini hakkama ning raha jätkuks nii toiduks kui nõustamiseks.

«Otsustasime ettevõtte tavapärase jõulukinkide tegemise asemel toetada seekord abi vajavaid Viljandi lapsi,» kõneles Baltic Restaurants Estonia müügi- ja turundusjuht Eret Rennig. Tema sõnul võttis ettevõte ühendust linnavalitsusega ning koos lastekaitsetöötajaga leiti, et kõige rohkem abi oleks toetusest Viljandimaa sihtasutuses Perekodu elaval liitpuudega lapsel ning kolmelapselisel hooldusperel.

«Daily toetuse saajate valimisel oli aluseks Viljandi linnavalitsuse lastekaitsetöötaja Külli Frey ettepanek. Lastekaitsetöötaja tunneb neid lapsi ja teab, et nad vajavad abi,» rääkis Viljandi linnavalitsuse sotsiaalameti juhataja Livia Kask.

Märksõnad
Tagasi üles