Sisukord
Paberleht
Postimees

Suure-Jaani kutsus naabervalla kauase vanema arendajaks

2 min lugemist
20. jaanuarist asus Kalevi Kaur tööle Suure-Jaani arendusnõunikuna. Oma sõnul tahab ta jätkata neid tublisid algatusi, mis eelmisest ametnikust pooleli jäid. FOTO: Elmo Riig / Sakala

Kui Suure-Jaani valla arendusnõuniku koha täitmiseks korraldatud konkurss luhtus, pöördus vald pakkumisega Kolga-Jaani vallavanema kohalt tagandatud Kalevi Kauri poole, kes nõustus ja eilsest seda ametikohta täidab.

Tellijale Tellijale

Suure-Jaani asus uut arendusnõunikku otsima poolteist kuud tagasi. Väljakuulutatud konkursile laekus neli avaldust, kuid vallavanem Tõnu Aavasalu sõnul ei osutunud ükski soovija sobivaks ning konkurss tunnistati luhtunuks. «Eeldasime kandidaadilt projektikirjutamise ja -juhtimise ning meeskonnatöö kogemust,» põhjendas ta.

Et ametimeest leida, hakkas vald tarmukalt sobivat kandidaati otsima. Vallavanem tunnistas, et see ei kulgenud valutult. Komisjon kaalus kõikvõimalikke variante ning jõudis otsingutega endise Kolga-Jaani vallavanema Kalevi Kaurini. Tema kasuks rääkis pikaajaline omavalitsusjuhi ning hangete, projektide ja meeskonna juhtimise kogemus. «Need eeldused on väga vajalikud,» sõnas Tõnu Aavasalu.

08.08.2020 11.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto