Viljandi Metall jõudis karikavõistlustel poolfinaali

Viljandi võrkpallurid alistasid neljapäeval naiste karikavõistluste turniiril veerandfinaali kordusmängus Võru 3:0 ja kohtuvad nüüd poolfinaalis Tartu Eedeniga.

Ehkki Viljandi Metall ei loovutanud kodus peetud mängus ühtegi geimi, kujunesid esimene ja kolmas väga tasavägiseks ning viljandlannad võitsid mõlemad 26:24. Teise geimi võttis kodunaiskond kindlalt 25:14.

Millal peavad Viljandi Metall ja Tartu Ülikool / Eeden poolfinaali mängud, pole veel teada. Juhendi järgi peab finalist selge olema 28. novembriks ning finaal on 11. detsembril.

Meistriliigas jätkuvad kohtumised ajakava järgi. Täna kell 15 mängib Viljandi Metall maagümnaasiumis Tallinna Ülikooliga.