Sisukord
Paberleht
Postimees

Riik tahab lähiajal Holstre-Pollist käed puhtaks pühkida

2 min lugemist
Siseministeeriumi haldusalast rahandusministeeriumile läinud riigi osalus Holstre-Polli keskuses on sattunud löögi alla, sest riik ei taha enam keskuses omanikuna kaasa lüüa. Nüüd tuleb Viljandi vallal ja linnal välja mõelda, mida spordibaasiga edasi teha. FOTO: Elmo Riig / Sakala

​Kaks Holstre-Polli tervisekeskuse asutajat ehk Viljandi linn ja vald said nädal tagasi kirja, milles riik annab teada, et ei taha enam selles sihtasutuses osaleda, ning uurib, mis saab, kui see üldse likvideerida.

Tellijale Tellijale

Viljandi vallavanema Ene Saare sõnul ei ole maavanema vahendusel tulnud rahandusministeeriumi ettepanek ei linna- ega vallajuhtidele üllatus. Tema sõnul ei mõjuta riigi lahkumine sihtasutuse asutajate seast tervisekeskuse igapäevast tööd, sest tegevustoetust pole riik sellele andnud.

Tänavu saab tagasi makstud ka keskuse edendamiseks võetud pangalaen ning sihtasutuse asutajatel on nüüd vabad käed, et otsustada, kuidas selle spordibaasiga edasi tegutseda. Eilegi istusid ühise laua taga koos valla, linna ja maavalitsuse esindajad ning arutasid, kuidas seni üsna kesiselt tegutsenud asutust paremini tööle panna.

02.06.2020 03.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto