BC Viljandi meeskond, kes teeb tänavu kaasa Eesti korvpallimeistrivõistluste teises liigas, sai võidulisa, alistades reedel kodus 69:58 BC Kala / Põlva.

Viljandlased võitsid Kesklinna koolis peetud kohtumise avaveerandi 20:12, juhtisid poolaja järel 30:24, kasvatasid kolmandal veerandil eduseisuks 51:34 ning täiendasid viimasel kümnel minutil oma kontot veel 18 punktiga.

Võõrustajate suurimad skoorikasvatajad olid reedel Rauno Meerits 26 ja Heiki Riives 18 punktiga. Mõlemad olid aktiivsed ka lauapalle hankides: seal olid nende statistilised näitajad vastavalt 14 ja 11.

Viljandi korvpallimeeskond jätkab teise liiga põhiturniiri oma alagrupis teisel kohal. Meeskonnal on viiest kohtumisest kolm võitu. Samas C-alagrupis on täisedu, kuue võiduga liider EMÜ Spordiklubi.

Viljandi meeskond peab oma järgmise kohtumise kolmapäeval Kuldre kooli võimlas seni põhiturniiril võiduta oleva meeskonnaga Valga KÕK. Viljandis näeb võistkonda taas reedel, 13. novembril, mil siia sõidab Tartu Terminalide esindus.