Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Suvisest taskuraha plaanist kasvasid sügiseks välja noored fotograafid

3 min lugemist
Kitzbergi gümnaasiumi viimases klassis olles alustasid Kerli Jaago ja Mikk Kask pildistamist ühisnime Fotoraat all. Suvega sai see tuule tiibadesse ning nüüd saadab fotograafitöö neid ka ülikooli kõrval. FOTO: Fotoraat

«Üldiselt inimesed ootavad, et neist tehtaks ilupilte,» lausus Mikk Kask ning lisas, et enamasti ütlevad Fotoraadi poole pöördujad, et ei soovi midagi erilist – vaid  paar ilupilti.

Tellijale

Fotoraat on tänavu kevadel Kitzbergi gümnaasiumi lõpetanud noored Kerli Jaago ja Mikk Kask, kes koondasid oma pildistamishuvi ühtse nime alla  tänavu maikuus. Selleks ajaks olid nad kaamera taga tegutsenud ligi aasta.

«Fotoraadis ongi meie eesmärk jäädvustada iga foto nagu ilupilt,» sõnas Mikk Kask ja toonitas, et oluline on, et inimesed jääksid oma välimusega pildil rahule. Kerli Jaago lisas, et väga tähtis on foto teostus – kvaliteet on niikuinii tähtis, kuid ka originaalsus, idee ja üldmulje peavad head olema.

27.03.2020 28.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto