E, 4.12.2023

Midrimaal kohtusid vanemõpetajad

Sakala
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Teisipäeval said lasteaias Midrimaa kokku Viljandimaa lasteaedade vanempedagoogid ja õpetajad, kes plaanivad tõsta oma ametijärku.

Esimese kokkusaamise mõtte algatajad ja eestvedajad olid Tiina Türk, Inga Jürgens ja Viive Villems. Nad soovisid sellega luua õpetajatele võimaluse jagada oma praktilisi kogemusi, õppevara, oskusi ning uusi ideid ja teadmisi.

Kokkusaamise eesmärk oli välja selgitada õpetajate vajadus kooskäimise ja mõtete jagamise järele, samuti saada teada probleemsed kohad atesteerimisdokumentide koostamises ja vormistamises.

Grupitööst selgus veel, et ametijärku tõsta soovivatele õpetajatele võiksid kogemusi jagada ja atesteerimisnõuete tõlgendamise võimalusi selgitada juba tegutsevad vanempedagoogid.

Üheskoos otsustati, et koos hakatakse käima vähemalt kord kvartalis ning järgmine kord planeeritakse novembrikuu viimasele nädalale.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles