Viljandi noored astuvad üles Poolas teadlaste ööl

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Teadusteatri Teeme Keemiat viieliikmeline meeskond alustab kolmapäeval reisi Poola, kus nad 25. septembril astuvad üles Szczecinis Euroopa teadlaste ööl, mis pakub huvilistele sadu töötubasid ning teadust populariseerivaid tegevusi. Tänavu ootavad korraldajad 12-tunnist programmi jälgima üle 20 000 inimese.

Viljandlaste meeskond Teeme Keemiat läheneb huvilistele mitme meele kaudu, kasutades nii visuaalselt efektseid kui maitsvaid katseid. Lisaks tutvustab meeskond tänavu suvel edukalt ellu viidud projekti «StratosChem». Just jäätise valmistamise ning stratosfääri avastusprojekti «StratosChemiga» reklaamitakse teadlaste öö kodulehel Eesti noorte telki.

Viljandi noorte tegevuste ning teekonnaga Szczecinisse on võimalik kursis olla videoblogi kaudu ning pildimaterjali Facebooki lehel fb.com/teemekeemiat.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles