Sisukord
Paberleht
Paberleht

Elu nagu kuu peal. Viljandi kõnniteed ei kannata kriitikat

3 min lugemist
Irene Hütsi ja Carita Vaikjärv nägid teisipäeval Uue tänava keskpaigas kurja vaeva, et jalgratta ja lapsevankriga kõnniteel edasi liikuda. Hullem seisis alles ees. FOTO: Marko Saarm / Sakala

Valimistest valimistesse on Viljandi poliitikud oma kampaaniates rõhutanud vajadust ekstra tegelda lagunenud kõnniteedega. Ometi ukerdavad inimesed maakonnakeskuses endiselt kuumaastikul, sest olukorra nähtavaks parandamiseks pole raha.

Tellijale Tellijale

Sakala tegi nädala algul Viljandi eri linnaosades põgusa ringsõidu sooviga üles pildistada kõige auklikuma asfaldiga jalgrajad. Paraku jäi eesmärk täitmata, sest autoaknast kõnniteede väljanägemisse süvenedes sai kiiresti selgeks, et olukord on masendav kümnetel pikkadel lõikudel ning kõiki neid välja tuua poleks jõukohane.

Ühtlasi hakkas silma arvukalt paiku, kus asfalt oli küll enam-vähem sile, kuid kohati kattis seda ebameeldiv lahtine killustik või kruus ning äärekivide vahelt turritas välja umbrohi. Niisiis vaatasid tänavatelt korraga vastu nii vaesus kui hoolimatus.

23.10.2020 25.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto