Kondases mängivad muusikud maale

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kondase keskuse hoovil on avatud nädalavahetuse suvekohvik Dorti ja Lilli.
Kondase keskuse hoovil on avatud nädalavahetuse suvekohvik Dorti ja Lilli. Foto: Kondase keskuse kogu

Viljandi pärimusmuusika festivali ajal on Kondase keskuses lisaks kunstinäitustele avatud õdus aiakohvik, antakse põnevaid kontserte, on koomiksi õpituba ning käib publikumäng, kus loosi läheb Lars Wintheri maal. Muuseum ja kohvik on avatud tavapärasest kauem: laupäeval südaööni, pühapäeval kella 11–19.

Täna kell 14 on osana Hanneriina Moisseineni näitusest muuseumi ruumides kahe fantastilise soome pärimusmuusiku Anne-Mari Kivimäki ja Eero Grundströmi kontsert, mis toob näitusel kujutatud lood publikule veelgi lähemale. Muusikud on oma heliteosed komponeerinud spetsiaalselt selle näituse jaoks.

Täna kell 16 esineb Kondase keskuse maja ees Pikal tänaval duo Malva & Kirsipu.  Kulno Malva ja Tõnis Kirsipu iseloomustavad oma kava: «Akordion koos laulu ja kehapilli-rütmiga kõlab juba nagu ansambel, aga kui lisada sellele veel kaasakiskuvalt gruuviv rütmimootor, annab kooslus juba puhuti täitsa orkestri mõõdu välja. Tantsuline, mõtlik, omaloominguline ja pärimuslik.»

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles