Trad.Attack! pani rahvuslikele juurtele diskokera pea kohale

Saksamaa plaadifirma all debüütalbumi välja andnud ansambel Trad.Attack! annab täna keskööl ühe oma vähestest tänavustest kodukontsertidest.

FOTO: Erakogu

Ansambel Trad.Attack! sai täpselt folgifestivaliks valmis oma esimese, pikisilmi oodatud kauamängiva «AH!». Esimene esitluskontsert oli neljapäeval, täna esinevad nad Kaevumäe laval täpselt keskööl.

Tellijale

Trad.Attack! (Sandra Sillamaa, Jalmar Vabarna ja Tõnu Tubli) on tegutsenud vaid poolteist aastat. Aasta jooksul on ansambel esinenud üheteistkümnes välisriigis – Lätis, Poolas, Soomes, Taanis, Norras, Saksamaal, Ukrainas, Venemaal, Kasahstanis, USA-s ja Malaisias. Mullu alustas trio koostööd agent Juliana Voloziga ning möödunud kuul allkirjastati leping Hollandis asuva ühe suurema maailmamuusika agentuuriga Earth Beat, kes esindab bändi Madalmaades. 

Augustis esineb Trad.Attack! Vladivostokis Venemaa suurimal rahvusvahelisel showcase-festivalil «V-Rox». Ansambli kutsus sinna esinema legendaarse bändi Mumy Troll mänedžer, kes nägi Trad.Attack!i kontserti Tallinn Music Weekil».

Tagasi üles