Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kümme päeva karusselli on naabritele liig

2 min lugemist
Lõbustuspargi platsi vahetus läheduses elav Luule Objartel ei ole rahul linnavalitsusega, et too andis tivolile loa tegutseda tervelt kümme päeva. Ta toonitas, et lõbustuspark on iseenesest kogukonnale vajalik, aga nii pikalt suurt müra välja kannatada on kohalikele liig. FOTO: Kris Süld / Sakala

«Mul on 14 päeva puhkus ja neist kümnel päeval on tivoli,» on Viljandis Tallinna tänava ja Maramaa puiestee nurgal elav Luule Objartel pahane. 

Tellijale

Ta ei ole pahane aga tivoli, vaid linnavalitsuse peale, sest nii pikaks ajaks kärarikkale lõbustuskohale tegevusluba andes pidanuks linn tema hinnangul ümbruskonna inimeste arvamust küsima.

«Tivoli on iseenesest väga tore. Laupäeval käisin seal lastelastega isegi ja lõbutsesime mitu tundi,» rõhutas Luule Objartel. Ta lisas, et nii tema kui majanaabrid kolmest ülejäänud korterist on tolerantsed inimesed ning varasematel kordadel, kui rändav lõbustuspark on naaberkinnistule püsti pandud kolmeks päevaks, on nad suhtunud sellesse kui kogukonna seisukohast vajalikku ettevõtmisesse, mille nimel tuleb paar mürarikast päeva ära kannatada. Seekord aga on raekojas asjaajamine majarahva üksmeelse arvamuse kohaselt untsu läinud.

31.03.2020 01.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto