Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Suure töövõimega uue põlvkonna juht koolitab järelkasvu

5 min lugemist
Ülle Luisk FOTO: Kristi Kivestu

Kui Kalle Küttis riigigümnaasiumide loomisega korraliku hoo sisse oli saanud, leidis ta Sakala arvamusküljelt ühe naispedagoogi pika ja põhjaliku sõnavõtu. Tavapärase kiituse või laituse asemel kubises see sisukatest mõtetest. Loetust piisas, et haarata toru ja võõrast inimest endale liitlaseks paluda.

Tellijale

Tänaseks on tolle arvamusloo autor Ülle Luisk viiendat aastat Eesti riigigümnaasiumide lipulaeva, Viljandi gümnaasiumi edukas ja armastatud juht. Direktorikonkursi lõpusirgel seisis ta muide kõrvuti legendaarse koolijuhi Hendrik Aguriga.

«Agur oli küll väga tubli mees, on siiamaani, aga Ülle jäi silma ja kõrva sisu väga hea tundmisega. Leidsime, et kuna ehitame uut riigikoolisüsteemi, on tähtsam panustada sisusse kui väga heasse organisaatorisse,» meenutab Kalle Küttis. «Koolidirektor peab olema vaimne liider, kes teab, kuhu kool oma sisult liigub. Ülle on uuendusliku kooli üks juhtfiguure.»

02.04.2020 03.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto