Elroni maikuu kangelane on «Teeme ära!» talguline

Rong

FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Eesti reisirongiliiklust korraldav Elron pakub sel aastal Eesti elu edendajatele poole soodsamat sõiduvõimalust, mai esimeses pooles on see kõigil «Teeme ära!» talgupäevadel osalevatel talgulistel.

«Elron tänab Eesti elu edendajaid ning valib igal kuul ühe eluala, mille esindajatel on võimalus kahe nädala jooksul rongisõitu vaid poole hinna eest nautida,» ütles Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mai Vahtrik. «Maikuus soovib Elron tänada ja tunnustada »Teeme ära!« algatusega liitunud talgulisi, kelle koostegemise rõõmust muutub ilusamaks kogu Eesti. Et talgupaika jõudmine oleks kiire, mugav ja tavapärasest veel soodsam, saavad »Teeme ära!« talgulised 1.–14. maini sõita poole hinnaga.»

Mai Vahtriku sõnul saab sooduspiletit osta ainult rongist ning soodustused ei summeeru, kuid Elroni kuu kangelase tavaklassi pilet kehtib vabade kohtade olemasolu korral ka esimeses klassis. «Soodustuse saamiseks tuleb piletimüüjale esitada »Teeme ära!« veebilehelt saadud talguhundi pass ja isikut tõendav dokument,» lisas Mai Vahtrik.

«Teeme ära!» talgupäeva eestvedaja, Eestimaa Looduse Fondi juhatuse liige Tarmo Tüür ütles, et talguhundi passi võivad saada kõik talgupäevadel osalevad inimesed, nii talgujuhid kui talgulised, sõltumata vanusest, soost, rahvusest, rassist, usutunnistusest, maailmavaatest ja muudest võimalikest erinevustest.

«Kutsume üles kõiki eestimaalasi kaasa lööma tänavu 2. mail peetaval üle-eestilisel »Teeme ära!« talgupäeval, millest on saanud iga-aastane hoolimise päev,» lausus Tarmo Tüür. «Osaleda võib nii talgulisena kui talgujuhina, sest praegu on veel piisavalt aega, et valida mõni südamelähedane talgupaik ja vajalikud tööd, kutsuda pere, sõbrad ja tuttavad kaasa ning aidata ühiselt kaasa oma kogukonna või kodukandi elu edenemisele.»

Talguhundi pass, mis võimaldab osa saada talgupäeva partnerite eripakkumistest, on «Teeme ära!» talgupäeva meeskonna poolt välja antav tunnuskiri, mis tähistab selle omaniku kaasalöömist «Teeme ära!» talgupäeval Eesti erinevais paigus. Talguhundi passi ei ole veel olemas kusagil mujal peale üleriigilise talgupäeva sünnimaa Eesti. Talguhundi passi statuudi, selle saamise juhised ja talgupäeva partnerite eripakkumised talgulistele leiab siit: www.teemeara.ee/pass.

Veebruaris olid kuu kangelased õpetajad, märtsis kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad ning aprillis meditsiinitöötajad.

    Tagasi üles