Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Alates järgmisest nädalast saab töösuhete alal nõu Karksi-Nuias

2 min lugemist
Karksi valla kultuurikeskus FOTO: Peeter Kümmel

Kolmapäeval avati Karksi-Nuias Viljandimaa uusim tööinspektsiooni nõustamisbüroo, kus ühel päeval nädalas saavad töötajad ja tööandjad nõu töökeskkonda ja -suhteid puudutavates küsimustes. Teine maakonna nõustamisbüroo asub Viljandis.

Tellijale

Nagu sõnas inspektsiooni teabeosakonna juhataja Kristel Plangi, leiavad nõustamised aset igal kolmapäeval kella 9–12 Karksi vallamaja ruumides Viljandi maantee 1. Etteregistreerimine pole vajalik. «Tööandjad ja töötajad saavad minna nõustaja juurde ning küsida, mida peab teadma näiteks tervisekontrollist ja riskianalüüsist. Lisaks kõik see, mis töökeskkonda ja töötervishoidu puudutab,» selgitas Plangi teemasid.

Lisaks tööinspektoritele saab iga kuu teisel kolmapäeval kohtuda juristiga, kes töösuhtealastel teemadel nõu annab. «Kuidas korrektselt sõlmida töölepingut, kuidas seda lõpetada, rahalised nõuded töösuhtes – teemade ring on lai,» sõnas Plangi.

31.03.2020 01.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto