Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Lugupidamine peab olema

4 min lugemist
Hellar Mutle FOTO: Elmo Riig / Sakala

VILJANDI LINNAVOLIKOGU esimehe Randel Läntsi seisukohavõtt 3. veebruari Sakalas Viljandi valla ja linna koostöö küsimuses on nii kummaline, et esimese emotsiooni ajel tundub igasugune edasine diskussioon mõttetu. Aga et sellistel puhkudel kipub tõde süüdistajale jääma, tuleb asjade tasakaalustamiseks vastulause esitada.

Tellijale

Austatud kolleeg viitab arvamusartiklis «Omavalitsuste ühinemine ja maakondlikud piirid» sellele, nagu ajaks Viljandi vald tööstusalade arendamisega kitsalt oma asja ega oleks huvitatud koostööst linnaga.

VILJANDI VALD TEGI juba eelmise aasta kesksuvel algatuse arendada ühiselt nii Viiratsi külje all asuva Mäeltküla kui Viljandi tööstusala ja asutada selleks koos mittetulundusühing Viljandi Tööstuspark. Valla 28. augustil tehtud otsusest võib lugeda: «Tööstuspiirkonna arendamist on perspektiivne kavandada koostöös Viljandi valla ja Viljandi linna ettevõtjate ja Viljandi linnaga, kuna ettevõtluse arendamise ja tööjõu hõivamise seisukohalt on Viljandi linn ja Viljandi vald tihedalt seotud omavalitsused.»

31.03.2020 01.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto