Sisukord
Paberleht
Paberleht

Swedbank viis oma ainsa makseautomaadi ära

2 min lugemist
Viljandi Swedbanki kontori eeskoda, kus seisavad sularahaautomaadid, on silmale harjumatult lage. Praegu on siin kaks automaati, kuid seintel olevate jälgede põhjal võib öelda, et varem oli neid rohkem. FOTO: Elmo Riig / Sakala

Swedbank eemaldas eelmisel nädalal oma Viljandi kontorist ühe sularaha- ja makseautomaadi, tuues põhjenduseks selle vähese kasutatavuse. Siiski leidub endiselt inimesi, kes sooviksid automaadis makseid teha ning väikeseid rahakupüüre välja võtta.

Tellijale Tellijale

Kui varem oli Viljandi kontoris kokku neli sularaha- ja makseautomaati, siis praeguseks on alles kaks: mõlemasse saab raha sisse panna ning sealt seda välja võtta. Kui vanemast rahaautomaadist, mis praeguseks on ära viidud, sai välja võtta ka viieeuroseid, siis praegu on väikseimad rahatähed 10- ja 20-eurosed.

Pärast automaatide äraviimist on Sakala saanud kõnesid murelikelt linnakodanikelt, kes on kindlad makseautomaadi vajalikkuses, sest selle juures on arvete maksmise ajal järjekorrad, eriti laupäeviti, kui linna tulevad maal elavad inimesed.

27.11.2020 30.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto