Sisukord
Paberleht
Postimees

Noored tõstsid olümpiamehe mälestuseks kangi

1 min lugemist
Laupäeval Mõisakülas peetud võistluse kehakaalu alla 40 kg paremad. Teisel astmel seisab kohalik noormees Jan Jesper Tisler ning neljandana on autasustamisel esimest korda võistelnud ja napilt medalita jäänud Kevin Visnapu. FOTO: Enn Raieste

Laupäeval võistlesid 17-aastased ning nooremad poisid ja tüdrukud Mõisakülas Eesti spordi suurkuju, Amsterdami olümpiamängude hõbemedali- ja Berliini mängude pronksmedalimehe Arnold Luhaääre 22. mälestusvõistlusel klassikalises tõstmises.

Tellijale Tellijale

Viljandimaalastele pakkusid konkurentsi eakaaslased Tartumaalt, Järvamaalt ja Pärnumaalt ning Lätist Salduse ja Balvi spordikoolist. Kohalikke käis tõstepõrandal kuus.

Tüdrukute kaalus alla 48 kg võitis Kelly Kadak tulemusega 60 kg esimese ja Iti Marii Varik tulemusega 44 kg teise koha. Noormeeste kaalus alla 35 kg saavutas Kris Elblaus tulemusega 49 kg kolmanda koha. Noormeeste kaalus alla 40 kg lõpetas Jan Jesper Tisler tulemusega 64 kg teisena ja Kevin Visnapu oli kogusummaga 41 kg neljas. Kõige raskemas võistluskaalus üle 85 kg pälvis Karl Robert Karpa kogusummaga 137 kg kolmanda koha.

05.06.2020 06.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto