Sisukord
Paberleht
Paberleht

Keio Kits võitis oma uue koduvalla uue jooksu

2 min lugemist
Vigastusega kimpus olev Keio Kits tegi tänavu ellukutsutud Viljandi valla seeriajooksu neljast etapist kaasa kolmel ja oli kõigil neil ka võitja. Pühapäeval oli ta võidukas Saarepeedi Mägede jooksul. FOTO: Kadri Haavajõe

Veel pool tundi enne starti oli kahe aasta tagune ümber Viljandi järve jooksu võitja Keio Kits kahevahel: kas osaleda esimesel Saarepeedi Mägede jooksul või mitte. Kand, mis on juba poolteist aastat haige olnud, andis end jälle tunda.

Tellijale Tellijale

«Mõtlesin, et jooksen soojenduseks finišipaigast starti ja siis vaatan, kas jalg teeb rohkem haiget,» rääkis ta pärast võistluse lõppu. Et selle vähem kui viiekilomeetrise sörgi ajal jalg suuremat valu tegema ei hakanud ja kogu distants kulges pehmetel metsateedel, võttis ta vastu otsuse, et ikkagi teeb oma uue koduvalla uuel jooksul kaasa.

Lühikese, kuid jooksjale väga raske profiiliga raja läbimiseks kulus Kitsel 17 minutit ja 35 sekundit. Margus Koor kaotas talle 19 ja Ülari Kais 54 sekundiga. Parim naine oli Silja Mikk, kellele pisut enam kui minutiga jäi alla Rebecca-Lotta Aasmäe.

27.11.2020 30.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto