Tulevik alistas Nõmme Kalju duubli

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik esindusmeeskond sai pühapäeval Eesti meistrivõistluste esiliigas võidulisa, alistades Hiiu staadionil 1:0 Nõmme Kalju duubelkoosseisu.

Ootamatuid pöördeid võtnud mängus jäid võõrustajad juba 17. minutil vähemusse, sest Sten-Marten Vahi sai punase kaardi. Et teist väravavahti meeskonnal väljakule saata polnud, asus sellele positsioonile endine Eesti koondise väravakütt Kristen Viikmäe.

Heade tõrjetega hoidis kogenud Viikmäe Kaljut halvimast ja organiseeris kaitseliini tegevust nii, et viigiseis püsis ka vähemuses mängides. Mängu lõpuni ei saanud aga temagi väravasuul seista. 56. minutil eksis ta sööduga ja vea lappimiseks tõmbas karistusalas pikali Tuleviku äärepooliku Raido Romani. Selle teo eest saadeti ta punase kaardiga väljakult ära.