Staieri sari algas 3000 meetri jooksuga

Enari Tõnström
Enari Tõnström Foto: Elmo Riig

Viljandi staadionil kolmapäeva õhtul kümne soojakraadi ja tugeva tuulega peetud Staieri klubi seeriajooksu etapi 3000 meetri distantsi võitis Sakala klubi esindaja Enari Tõnström.

Võitja läbis raja ajaga 9.20,8 ja edestas teiseks tulnud Enno Torimit enam kui poole minutiga. Too oli finišis ajaga 9.57,2. Kolmas oli Olav Paris, kes kaotas Torimile omakorda kolme sekundiga.

Parima naisena lõpetas Anneliis Vahtramäe. Tema läbis kolm kilomeetrit ajaga 12.23,3 ja sai üldarvestuses 11. koha. Jooksu lõpetas 30 inimest.