Liigahooajaks valmistuv Tääksi võitis pealinnas turniiri

Pühapäeval Tallinnas Kalevi kunstmurustaadionil peetud Eduard Ellmanni karikavõistlustel saatis edu Suure-Jaani valla Tääksi spordiklubi esindust: kui mullu lõpetas ta selle turniiri pronksiga, siis seekord tõi ta koju võidutrofee.

Mõõduvõtul, mille korraldas Eesti meistrivõistluste kolmanda, neljanda ja rahvaliiga meeskondadele jalgpalliklubi Tallinna Kalev, tegi kaasa 14 esindust. SK Tääksi alustas neljaliikmelises alagrupis 1:1 viigiga FC Reaali vastu ning võitis siis 2:0 Keila JK II ja 3:1 JK Jalgpallihaigla.

Veerand- ja poolfinaalist pääsesid Suure-Jaani valla mängijad võidukalt edasi tänu paremale penaltiseeriale. Väravateta lõppenud veerandfinaalis alistas SK Tääksi FC Castovanni Eaglesi ja poolfinaalis Anija Unitedi.